ASWPA8050S1R5MT
MFR.Part #
ASWPA8050S1R5MT
JLCPCB Part #
C340235
Package
SMD,8x8mm
Description
1.5uH 10mΩ 5.65A ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS