ASWPA6055S6R8MT
MFR.Part #
ASWPA6055S6R8MT
JLCPCB Part #
C340222
Package
SMD,6x6mm
Description
28mΩ 3.5A 6.8uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS