ASWPA4035S3R3MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
ASWPA4035S3R3MT
JLCPCB Part #
C340208
Package
SMD,4x4mm
Description
2.5A 3.3uH 3.5A 48mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS