AMWPH4018S4R7MT
MFR.Part #
AMWPH4018S4R7MT
JLCPCB Part #
C2846185
Package
SMD,4x4mm
Description
2.2A 2A 4.7uH 78mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS