AMWPH3015S100MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
AMWPH3015S100MT
JLCPCB Part #
C2846175
Package
1212
Description
10uH 240mΩ 800mA 800mA ±20% 1212 Power Inductors ROHS