AMCW3225L-2-101T
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
AMCW3225L-2-101T
JLCPCB Part #
C2830799
Package
1210
Description
-40℃~+125℃ 1.5Ω 100uH@100kHz 150mA 2 80V 1210 Common Mode Filters ROHS