RCH895NP-273K
MFR.Part #
RCH895NP-273K
JLCPCB Part #
C2454519
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
27mH 39mA 52mA 55.7Ω ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS