RCH895NP-220K
MFR.Part #
RCH895NP-220K
JLCPCB Part #
C2454527
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.4A 1.7A 22uH 60mΩ ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS