RCH895NP-123K
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
RCH895NP-123K
JLCPCB Part #
C2454534
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
12mH 25Ω 59mA 73mA ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS