RCH895NP-121K
MFR.Part #
RCH895NP-121K
JLCPCB Part #
C2454566
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
120uH 220mΩ 670mA 820mA ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS