RCH875NP-180K
MFR.Part #
RCH875NP-180K
JLCPCB Part #
C2454421
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.3A 1.9A 18uH 80mΩ ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS