RCH875NP-101K
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
RCH875NP-101K
JLCPCB Part #
C2454439
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
100uH 350mΩ 590mA 890mA ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS