RCH1216BNP-102K
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
RCH1216BNP-102K
JLCPCB Part #
C2639187
Package
Plugin,D=12.5mm
Description
1A 1mH 650mA 900mΩ ±10% 插件,D=12.5mm Power Inductors ROHS