RCH110BNP-331K
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
RCH110BNP-331K
JLCPCB Part #
C2454398
Package
Plugin,D=10mm
Description
330uH 370mΩ 780mA ±10% 插件,D=10mm Power Inductors ROHS