PFC2225BNP-402
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
PFC2225BNP-402
JLCPCB Part #
C2614462
Package
Plugin
Description
2 250V 4A 4mH@1kHz 54mΩ 插件 Common Mode Filters ROHS