CY1770AT125DS-1R0MC
MFR.Part #
CY1770AT125DS-1R0MC
JLCPCB Part #
C3029006
Package
SMD,17.5x17mm
Description
1.35mΩ 1uH 43A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,17.5x17mm Power Inductors ROHS