CY1770AT125DS-150MC
MFR.Part #
CY1770AT125DS-150MC
JLCPCB Part #
C3029015
Package
SMD,17.5x17mm
Description
12.5mΩ 14.5A 15uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,17.5x17mm Power Inductors ROHS