CY0530AT125DS-2R2MCY
MFR.Part #
CY0530AT125DS-2R2MCY
JLCPCB Part #
C19724051
Package
SMD,5.5x5.2mm
Description
17.3mΩ 2.2uH 6.7A 6A ±20% SMD,5.5x5.2mm Power Inductors ROHS