CY0420AT125DS-6R8MC
MFR.Part #
CY0420AT125DS-6R8MC
JLCPCB Part #
C2998755
Package
SMD,4.4x4.1mm
Description
1.7A 132mΩ 2.8A 6.8uH AEC-Q200 ±20% SMD,4.4x4.1mm Power Inductors ROHS