CR75NP-270KC
MFR.Part #
CR75NP-270KC
JLCPCB Part #
C2455559
Package
SMD,7.8x7mm
Description
1.3A 120mΩ 27uH ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS