CR75NP-220KC
MFR.Part #
CR75NP-220KC
JLCPCB Part #
C2453988
Package
SMD,7.8x7mm
Description
1.5A 110mΩ 22uH ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS