CR54NP-560KC
MFR.Part #
CR54NP-560KC
JLCPCB Part #
C2639224
Package
SMD,5.8x5.3mm
Description
420mΩ 56uH 680mA ±10% SMD,5.8x5.3mm Power Inductors ROHS