CR43NP-560KC
MFR.Part #
CR43NP-560KC
JLCPCB Part #
C5602503
Package
SMD-4P,4.8x4.3mm
Description
420mA 56uH 937mΩ ±10% SMD-4P,4.8x4.3mm Power Inductors ROHS