CR43NP-470KC
MFR.Part #
CR43NP-470KC
JLCPCB Part #
C2454600
Package
SMD-4P,4.8x4.3mm
Description
440mA 47uH 844mΩ ±10% SMD-4P,4.8x4.3mm Power Inductors ROHS