CMD6D11BNP-6R8MC
MFR.Part #
CMD6D11BNP-6R8MC
JLCPCB Part #
C17227962
Package
SMD-4P,6.8x6.8mm
Description
1.05A 1.05A 140mΩ 6.8uH ±20% SMD-4P,6.8x6.8mm Power Inductors ROHS