CLS8D28NP-1R6NC
MFR.Part #
CLS8D28NP-1R6NC
JLCPCB Part #
C17656053
Package
SMD-4P,8.7x8.7mm
Description
1.6uH 25mΩ 5.1A 5.6A ±30% SMD-4P,8.7x8.7mm Power Inductors ROHS