CLS6D28NP-1R8NC
MFR.Part #
CLS6D28NP-1R8NC
JLCPCB Part #
C2455566
Package
SMD-4P,6.7x6.7mm
Description
1.8uH 26mΩ 3.3A ±30% SMD-4P,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS