CLS6D23NP-1R5NC
MFR.Part #
CLS6D23NP-1R5NC
JLCPCB Part #
C2454946
Package
SMD-4P,6.7x6.7mm
Description
1.5uH 1.95A 3.36A 31mΩ ±30% SMD-4P,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS