CLS6D23NP-101NC
MFR.Part #
CLS6D23NP-101NC
JLCPCB Part #
C2454950
Package
SMD-4P,6.7x6.7mm
Description
1.05Ω 100uH 240mA 390mA ±30% SMD-4P,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS