CLS62NP-470NC
MFR.Part #
CLS62NP-470NC
JLCPCB Part #
C2455458
Package
SMD-4P,6.8x6.6mm
Description
340mA 47uH 516mΩ ±30% SMD-4P,6.8x6.6mm Power Inductors ROHS