CLS62NP-390NC
MFR.Part #
CLS62NP-390NC
JLCPCB Part #
C2455405
Package
SMD-4P,6.8x6.6mm
Description
372mA 39uH 446mΩ ±30% SMD-4P,6.8x6.6mm Power Inductors ROHS