CLS4D11-6R8NC
MFR.Part #
CLS4D11-6R8NC
JLCPCB Part #
C2639966
Package
SMD-4P,4.6x4.6mm
Description
170mΩ 6.8uH 700mA ±30% SMD-4P,4.6x4.6mm Power Inductors ROHS