CLS4D11-150NC
MFR.Part #
CLS4D11-150NC
JLCPCB Part #
C2639970
Package
SMD-4P,4.6x4.6mm
Description
15uH 370mΩ 500mA ±30% SMD-4P,4.6x4.6mm Power Inductors ROHS