CLS4D11-100NC
MFR.Part #
CLS4D11-100NC
JLCPCB Part #
C2639969
Package
SMD-4P,4.6x4.6mm
Description
10uH 240mΩ 600mA ±30% SMD-4P,4.6x4.6mm Power Inductors ROHS