CLS4D09NP-150NC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CLS4D09NP-150NC
JLCPCB Part #
C2455519
Package
SMD-4P,4.6x4.6mm
Description
15uH 370mA 420mA 470mΩ ±30% SMD-4P,4.6x4.6mm Power Inductors ROHS