CLS125NP-750NC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CLS125NP-750NC
JLCPCB Part #
C2455771
Package
SMD-4P,16x12.7mm
Description
1.78A 1.8A 365mΩ 75uH ±30% SMD-4P,16x12.7mm Power Inductors ROHS