CLS125NP-2R0NC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CLS125NP-2R0NC
JLCPCB Part #
C2455810
Package
SMD-4P,16x12.7mm
Description
10.2A 11mΩ 2uH 9.84A ±30% SMD-4P,16x12.7mm Power Inductors ROHS