CLQ4D10NP-270NC
MFR.Part #
CLQ4D10NP-270NC
JLCPCB Part #
C2455023
Package
SMD-4P,5.4x4.8mm
Description
27uH 380mA 722mΩ ±30% SMD-4P,5.4x4.8mm Power Inductors ROHS