CLQ4D10NP-221NC
MFR.Part #
CLQ4D10NP-221NC
JLCPCB Part #
C2455026
Package
SMD-4P,5.4x4.8mm
Description
130mA 220uH 6.07Ω ±30% SMD-4P,5.4x4.8mm Power Inductors ROHS