CLQ4D10NP-220NC
MFR.Part #
CLQ4D10NP-220NC
JLCPCB Part #
C2455029
Package
SMD-4P,5.4x4.8mm
Description
22uH 420mA 563mΩ ±30% SMD-4P,5.4x4.8mm Power Inductors ROHS