CLQ4D10NP-180NC
MFR.Part #
CLQ4D10NP-180NC
JLCPCB Part #
C2455030
Package
SMD-4P,5.4x4.8mm
Description
18uH 460mA 505mΩ ±30% SMD-4P,5.4x4.8mm Power Inductors ROHS