CDRH8D58/LDNP-330NC
MFR.Part #
CDRH8D58/LDNP-330NC
JLCPCB Part #
C2454965
Package
SMD,8x8mm
Description
1.5A 1.5A 33uH 52.2mΩ ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS