CDRH8D43RT125NP-1R8NC
MFR.Part #
CDRH8D43RT125NP-1R8NC
JLCPCB Part #
C2897807
Package
SMD,8.3x8.3mm
Description
1.8uH 6.4A 7.3A 9.7mΩ ±30% SMD,8.3x8.3mm Power Inductors ROHS