CDRH8D43NP-6R8NC
MFR.Part #
CDRH8D43NP-6R8NC
JLCPCB Part #
C350668
Package
SMD,8x8mm
Description
20mΩ 4.3A 4.4A 6.8uH ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS