CDRH8D43NP-470NC
MFR.Part #
CDRH8D43NP-470NC
JLCPCB Part #
C140608
Package
SMD,8x8mm
Description
1.42A 1.8A 150mΩ 47uH ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS