CDRH8D43HPNP-330NC
MFR.Part #
CDRH8D43HPNP-330NC
JLCPCB Part #
C17401420
Package
SMD,8x8mm
Description
1.4A 150mΩ 2.5A 33uH ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS