CDRH8D38/ANP-270MC
MFR.Part #
CDRH8D38/ANP-270MC
JLCPCB Part #
C17531200
Package
SMD,8x8mm
Description
1.11A 125mΩ 27uH ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS