CDRH8D38NP-1R8NC
MFR.Part #
CDRH8D38NP-1R8NC
JLCPCB Part #
C2454748
Package
SMD,8x8mm
Description
1.8uH 12.5mΩ 6.8A 7A ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS