CDRH8D28HPNP-220NC
MFR.Part #
CDRH8D28HPNP-220NC
JLCPCB Part #
C2455309
Package
SMD,8x8mm
Description
1.35A 140mΩ 2.5A 22uH ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS