CDRH8D28HPNP-150NC
MFR.Part #
CDRH8D28HPNP-150NC
JLCPCB Part #
C17309966
Package
SMD,8x8mm
Description
1.7A 125mΩ 15uH 2.8A ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS